Tervetuloa mukaan kosmetiikan maailmaan!

 

Colosé Cosmetics

Coloseshop -verkkokauppa

Tule meille töihin

BLOGI

 
Colose tarjoukset 2021.jpg
Aurinkosuojavoide sk50.jpg
SPFUUTUUS - SPF 50 AURINKOSUOJAVOIDE

Erittäin korkea suojakerroin,

ohut koostumus &mieto tuoksu! Ei jätä ihoa valkoiseksi!

  25(ovh.32,00€)

MAAHANTUOJAN EXTRA ETU
aurinkopuuteri
Terre de Soleil
AURINKOPUUTERI

Korostaa & häivyttää kauniisti ihoa. Viimeistelee kesäisen meikin luonnolliseksi!

25 (norm.28€)

KESÄKUUN TARJOUS HINTAAN
ETU- tuotetarjous 2021.jpg
colose_ryhmatilaus_pieni.jpg

COLOSÉ

SHOP

 

Pidä kauneusilta – tilaa esittelijä kotiisi!

Tilaa tästä.

TILAA UUTISKIRJEEMME

Ilmestyy noin kerran kuukaudessa

Kiitos uutiskirjeen tilaamisesta. 

 

TILAA TUOTTEITA

coloseshop.fi
-verkkokaupastamme

 

WIX - ilmainen toimitus.jpg
Coloseshop.fi -verkkokauppa

Colosen verkkokauppa avautuu uudessa ikkunassa.

Colosé-tuotteiden myyjät:

HELSINKI
HELSINKI

Mirva Aaltonen mirva.aaltonen@hotmail.com 040 576 5861

HELSINKI-VANTAA
HELSINKI-VANTAA

Mariella Petsalo Mana Gaia mariella.petsalo@hotmail.com 045 677 9242

JYVÄSKYLÄ
JYVÄSKYLÄ

Tuula Soikkala tuula.soikkala@kolumbus.fi 050 518 1421

PORVOO
PORVOO

Agneta Serell agneta.serell@colosefinland.fi 040 570 4803

Henna Kavander
Henna Kavander

Henna Kavander Capricia henna.kavander@colosefinland.fi 044 5449843

SALO
SALO

Niina Alén alenniina@gmail.com 044 546 8984

SALO / JYVÄSKYLÄ
SALO / JYVÄSKYLÄ

Leena Heiskanen leenarheiskanen@gmail.com 0400 865 374

TURKU
TURKU

Familia Raittola-Dlamini familia.raittola@hotmail.com 044 977 6585

Nimeä OMA COLOSÈ-MYYJÄSI tilaukseen
Nimeä OMA COLOSÈ-MYYJÄSI tilaukseen

----------------------- Tuleeko Sinun nimesi tähän - ota yhteyttä!

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä maahantuojaan,

lähetä viesti tai soita alla olevaan numeroon.

Kiitos! Viestisi on vastaanotettu

Rising Sun Oy on vuonna 1997 perustettu Colosé-kosmetiikan maahantuontiyritys. Yritys työllistää sekä osa-aikaisesti että päätoimisesti useita suoramyynnissä toimivia yrityksiä ja henkilöitä. Kauneushoitoloissa ja kampaamoissa on kasvavassa määrin Colosé-hoitosarja lisäämässä palvelua ja myyntiä.

Koulutamme edustajamme kauneuden saloihin, kosmetiikan raaka-aineisiin sekä niiden vaikuttavuuteen. Avustamme uusia kauneusneuvojia uuden osa- tai päätoimisen työn alkuun. Keskiössä on asiakas, hyvä asiakaskohtaaminen ja miellyttävä ammattitaitoinen ohjaus.

Katso tietoa Colosésta tästä.